Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 160 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Argo (2012) me Titra Shqip

Argo (2012) me Titra Shqip

Filmi ishte i rremë. Misioni ishte i vërtetë.Oct. 11, 2012United States120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

4 nëntor 1979. Revolucioni iranian është në kulmin e tij dhe një grup militantësh sulmojnë ambasadën amerikane në Teheran, duke marrë peng 52 amerikanë. Në kaosin që është krijuar, duke përfituar nga një moment shpërqendrimi, gjashtë prej pengjeve arrijnë të shpëtojnë dhe të strehohen në rezidencën private të ambasadorit kanadez Ken Taylor. Duke e ditur se nëse zbulohet se nuk do të ketë shpëtim nga vdekja, CIA dërgon specialistin Tony Mendez (Ben Affleck), i cili ka një plan të jashtëzakonshëm, por shumë të rrezikshëm, që të përpiqet t’i heqë ata nga rruga.

Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Argo
Vlerësimi IMDb 7.7 585,161 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 6,590 vota

Regjizori

Ben Affleck
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isTony Mendez
Tony Mendez
Bryan Cranston isJack O'Donnell
Jack O'Donnell
Alan Arkin isLester Siegel
Lester Siegel
John Goodman isJohn Chambers
John Chambers
Victor Garber isKen Taylor
Ken Taylor
Tate Donovan isBob Anders
Bob Anders
Clea DuVall isCora Lijek
Cora Lijek
Scoot McNairy isJoe Stafford
Joe Stafford
Rory Cochrane isLee Schatz
Lee Schatz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Centauro (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Prowl (2010) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
Syriana 2005
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip
Wild Dog 2021