Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 429 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Arctic Void (2022) me Titra Shqip

Arctic Void (2022) me Titra Shqip

Ju jeni eksperimenti.Jan. 14, 2022USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur pushteti dështon në mënyrë misterioze dhe pothuajse të gjithë zhduken nga një anije e vogël turistike në Arktik, frika bëhet mjeshtër për të tre që mbeten. Të detyruar në breg, burrat përkeqësohen në trup dhe në mendje derisa të shfaqet një e vërtetë e errët që i detyron ata të bashkohen ose të humbasin.

Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Arctic Void
Vlerësimi IMDb 4.9 972 vota
Vlerësimi TMDb 3.3 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vanquish 2021
Dune 2021 me Titra Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Knuckledust 2020
Adrift (2018) me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
Bull (2021) me Titra Shqip