Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 134 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Archenemy 2020

Archenemy 2020

A hero comes from withinDec. 11, 2020United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Max Fist pretendon të jetë një hero i cili, pasi ka ardhur nga një dimension tjetër, ka humbur të gjithë fuqinë në Tokë. Por askush nuk i beson fjalët e tij përveç një adoleshenti të quajtur Hamster. Së bashku, ata do të luftojnë kundër trafikimit lokal të drogës dhe shefit të saj të lig kriminal të njohur si Menaxheri.

Archenemy 2020
Archenemy 2020
Archenemy 2020
Archenemy 2020
Titulli origjinal Archenemy
Vlerësimi IMDb 5 2,159 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 43 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Punisher (2004) me Titra Shqip
True Lies (1994) me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
12 Rounds 3: Lockdown (2015) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
The Parasite Doctor Suzune: Evolution (2011) me Titra Shqip