Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip

Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip

Ky eshte fundi...Aug. 15, 1979USA147 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në kulmin e luftës së Vietnamit, kapiteni Benjamin Willard dërgohet në një mision të rrezikshëm që, zyrtarisht, “nuk ekziston dhe nuk do të ekzistojë kurrë”. Qëllimi i tij është të lokalizojë – dhe të eliminojë – një kolonel misterioz të Beretës së Gjelbër të quajtur Walter Kurtz, i cili ka udhëhequr ushtrinë e tij personale në misione të paligjshme guerile në territorin e armikut.

Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Titulli origjinal Apocalypse Now
Vlerësimi IMDb 8.5 651,353 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 6,516 vota

Regjizori

Aktorët

Marlon Brando isColonel Walter E. Kurtz
Colonel Walter E. Kurtz
Robert Duvall isLieutenant Colonel Bill Kilgore
Lieutenant Colonel Bill Kilgore
Martin Sheen isCaptain Benjamin L. Willard
Captain Benjamin L. Willard
Frederic Forrest isJay 'Chef' Hicks
Jay 'Chef' Hicks
Laurence Fishburne isTyrone 'Clean' Miller
Tyrone 'Clean' Miller
Albert Hall isChief Phillips
Chief Phillips
Sam Bottoms isLance B. Johnson
Lance B. Johnson
Dennis Hopper isPhotojournalist
Photojournalist
G. D. Spradlin isGeneral Corman
General Corman
Harrison Ford isColonel Lucas
Colonel Lucas
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Jenny’s Wedding (2015) me Titra Shqip
Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
The Great Gilly Hopkins (2015) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Diorama (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit