Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 519 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Antlers (2021) me Titra Shqip

Antlers (2021) me Titra Shqip

Lutu që të mos të dojë.Oct. 27, 2021USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Një mësuese nga një qytet i vogël në Oregon dhe vëllai i saj, sherifi lokal, zbulojnë se një student i ri po fsheh një sekret të rrezikshëm me pasoja të frikshme.

Antlers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Antlers
Vlerësimi IMDb 6.3 13,877 vota

Regjizori

Pierre Henry
Regjizori

Aktorët

Keri Russell isJulia Meadows
Julia Meadows
Jesse Plemons isPaul Meadows
Paul Meadows
Jeremy Thomas isLucas Weaver
Lucas Weaver
Graham Greene isWarren Stokes
Warren Stokes
Scott Haze isFrank Weaver
Frank Weaver
Rory Cochrane isDan Lecroy
Dan Lecroy
Amy Madigan isPrincipal Booth
Principal Booth
Sawyer Jones isAiden Weaver
Aiden Weaver
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After.Life (2009) me Titra Shqip
Decision to Leave (2022) me Titra Shqip
Son 2021
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Come True (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip
It Follows (2014) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit