Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Annie (2014) me Titra Shqip

Annie (2014) me Titra Shqip

Është një jetë e vështirëDec. 19, 2014USA119 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Annie është një fëmijë e birësuar e re dhe e lumtur, e cila është gjithashtu mjaft e vështirë për të bërë rrugën e saj në rrugët e Nju Jorkut në 2014. Fillimisht e lënë nga prindërit e saj si foshnjë me premtimin se ata do të ktheheshin për të një ditë, ka qenë e vështirë. trokas jetën qysh atëherë me nënën e saj birësuese Miss Hannigan. Por gjithçka do të ndryshojë kur manjati kokëfortë dhe kandidati për kryetar bashkie të Nju Jorkut Will Stacks – i këshilluar nga zëvendësi i tij i shkëlqyer dhe këshilltari i tij mendjemprehtë dhe dinak i fushatës – bën një lëvizje të fshehtë të fushatës dhe e merr atë. Stacks beson se ai është engjëlli i saj mbrojtës , por natyra e sigurt në vetvete dhe këndvështrimi i ndritshëm, dielli që do të dalë nesër për jetën, mund të nënkuptojnë se është anasjelltas.

Annie (2014) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Annie
Vlerësimi IMDb 5.3 37,959 vota
Vlerësimi TMDb 6.228 1,146 vota

Regjizori

Will Gluck
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fury (2014) me Titra Shqip
Twas the Night (2021) me Titra Shqip
Back to School (2019) me Titra Shqip
Trash (2014) me Titra Shqip
The Stand In (2020)
Paradise Highway (2022) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip
Valley of the Dead (2022) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Warning (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit