Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2942 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip

Ana, My Love (2017) me Titra Shqip

Mar. 03, 2017Romania127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Toma takohet me Anën ndërsa të dy janë duke studiuar letërsi në universitet. Ana ka një çrregullim të lehtë neurotik dhe vuan nga sulmet e panikut. Toma e ndjek në çdo hap, lufton me prindërit që nuk e pranojnë dhe martohet me të, duke u bërë gjithçka e saj. Toma duket se është ai që ka frenat e lidhjes në dorë por në realitet është me një grua që nuk kupton dhe që përpiqet të shpëtojë. Kur Ana kapërcen frikën e saj dhe përshtatet me botën e jashtme, Toma mbetet vetëm duke u përpjekur të kuptojë se si t’i bashkojë sërish pjesët dhe të kuptojë uraganin emocional që e ka kaluar.

Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ana, mon amour
Vlerësimi IMDb 6.7 2,069 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 34 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Crash 2005
Crimes of the Future (2022) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
All Quiet on the Western Front (1930) me Titra Shqip
Cymbeline (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit