Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Amy George (2011) me Titra Shqip

Amy George (2011) me Titra Shqip

Mendoni se duhet të bëni dashuri për të qenë një artist i vërtetë?Apr. 03, 2011Canada95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhesi 13-vjeçar dëshiron të bëhet artist dhe duke besuar se jeta e tij e zakonshme, e klasës së mesme e ka lënë të papërgatitur, ai niset të kërkojë egërsinë dhe gratë.

Amy George (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amy George
Vlerësimi IMDb 5.7 163 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
Air America (1990) me Titra Shqip
House of Gucci (2021) me Titra Shqip
Poseidon 2006
C’mon C’mon (2021) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Barbershop: The Next Cut 2016
K.G.F: Chapter 1 (2018) me Titra Shqip