Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 640 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip

Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip

Për të shërbyer. Për të mbrojtur. Dhe për të luftuar të pavdekurit.Jan. 11, 2022USA85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shpërthim kimik në një bazë ushtarake shkakton një fatkeqësi të mbinatyrshme. Ndërkohë që Rsht. Dash përpiqet të ruajë qetësinë në stacionin e policisë lokale, shpërthimi lëshon një shi acid toksik që shpërndan mishin e kujtdo që është bllokuar në të. Akoma më keq, bën që të vdekurit të ngrihen përsëri dhe të sulmojnë të gjallët. A munden Dash dhe shoqja e saj oficere Nina Rossi të kuptojnë se kush është mik dhe armik, të shmangin sulmet dhe të mbrojnë kolegët e tyre derisa kataklizmi i egër të qetësohet?

Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amityville Uprising
Vlerësimi IMDb 3.2 7 vota

Regjizori

Aktorët

Scott C. Roe isSgt. Dash
Sgt. Dash
Mike Ferguson isDetective Lance McQueen
Detective Lance McQueen
Tank Jones isLt. Howie Stevenson
Lt. Howie Stevenson
Kelly Lynn Reiter isOfficer Nina Rossi
Officer Nina Rossi
Troy Fromin isOfficer Malloy
Officer Malloy
Joycelyne Lew isMrs. Chen
Mrs. Chen
Michael Gaglio isThe Bartender
The Bartender
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Legion 2010
Interview with the Assassin 2002
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
Operation Hyacinth (2021) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020