Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip

Amira & Sam (2014) me Titra Shqip

I vetmi vend ku ata i përkasin është së bashkuMay. 30, 2014USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Semi, një ushtar që kishte shërbyer në Afganistan dhe Irak, takon Amirën kur viziton xhaxhain e saj, Bassam, i cili kishte shërbyer si përkthyesi i Semit në Irak. Bassami dhe Sam kanë një lidhje të veçantë për shkak të kohës së tyre së bashku në luftë. Fillimisht Amira nuk ka besim tek ai sepse ai ishte një ushtar amerikan dhe vëllai i saj u vra nga një bombë e trupave amerikane në luftë. Kushëriri i Sam, Charlie, i kërkon Samit që ta ndihmojë atë me fondet mbrojtëse të paligjshme, pa e ditur Sam në atë kohë. Amira po qëndron me xhaxhain e saj Bassam që kur i vdiq babai. Ajo shet filma të fshehur në cep të rrugës, por detyrohet të qëndrojë me Semin pasi është goditur; Zyrtarët e emigracionit fillojnë ta ndjekin atë. Ndërsa filmi përparon, Sam dhe Amira bien në dashuri.

Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amira & Sam
Vlerësimi IMDb 6.1 2,629 vota
Vlerësimi TMDb 6 53 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
HollyBlood (2022) me Titra Shqip
Zana (2019) Film Shqiptar
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Takht (2021) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Rose Island 2020
True to the Game (2017) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit