Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
American Ultra (2015) me Titra Shqip

American Ultra (2015) me Titra Shqip

Të gjithë po pinë duhan.Aug. 19, 2015Switzerland96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Majk është një njeri i pamotivuar, jeta e të cilit në qytetin e vogël me të dashurën e tij të gjallë, Phoebe, papritur kthehet përmbys. Pa e ditur ai, Majk është në fakt një agjent i stërvitur dhe vdekjeprurës për gjumë. Sa hap e mbyll sytë, ndërsa e kaluara e tij e fshehtë kthehet për ta ndjekur, Majk futet në mes të një operacioni vdekjeprurës qeveritar dhe detyrohet të thërrasë heroin e tij të brendshëm të veprimit në mënyrë që të mbijetojë.

American Ultra (2015) me Titra Shqip
American Ultra (2015) me Titra Shqip
American Ultra (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Ultra
Vlerësimi IMDb 6.1 91,565 vota
Vlerësimi TMDb 6.077 2,459 vota

Regjizori

Aktorët

Jesse Eisenberg isMike Howell
Mike Howell
Kristen Stewart isPhoebe Larson
Phoebe Larson
Topher Grace isAdrian Yates
Adrian Yates
Connie Britton isVictoria Lasseter
Victoria Lasseter
Tony Hale isAgent Peter Douglas
Agent Peter Douglas
Stuart Greer isSheriff Bernie Watts
Sheriff Bernie Watts
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Shepherd: Border Patrol (2008) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Young Ones (2014) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Sniper 2 2002 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit