Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 336 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
American Sniper 2014

American Sniper 2014

Snajperi më vdekjeprurës në historinë e SHBA.Dec. 11, 2014United States133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Snajperi Chris Kyle dërgohet në Irak me vetëm një mision: të mbrojë shokët e tij. Falë saktësisë së tij milimetrike dhe veprave të tij heroike ai do të shpëtojë jetë të panumërta duke fituar pseudonimin e “Legjendës”. Sidoqoftë, reputacioni i tij gjithashtu rritet prapa linjave të armikut duke e bërë atë një objektiv kryesor. Përkundër kësaj, ai do të arrijë të kthehet në shtëpi dhe të zbulojë se lufta është diçka që vështirë se do të jetë në gjendje të lërë pas.

American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
Titulli origjinal American Sniper
Vlerësimi IMDb 7.3 448,994 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 10,266 vota

Regjizori

Aktorët

Bradley Cooper isChris Kyle
Chris Kyle
Sienna Miller isTaya Renae Kyle
Taya Renae Kyle
Kyle Gallner isGoat - Winston
Goat - Winston
Cole Konis isYoung Chris Kyle
Young Chris Kyle
Ben Reed isWayne Kyle
Wayne Kyle
Elise Robertson isDebbie Kyle
Debbie Kyle
Luke Sunshine isYoung Jeff Kyle
Young Jeff Kyle
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
Occupation (2018) me Titra Shqip
Sparks (2013) me Titra Shqip
Burning at Both Ends (2021) me Titra Shqip
Mad Max Beyond Thunderdome (1985) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
Tracers (2015) me Titra Shqip
The Greatest Beer Run Ever (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit