Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 855 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
American Sicario (2021) me Titra Shqip

American Sicario (2021) me Titra Shqip

Historia e trafikantit më të rrezikshëm të drogës në Amerikë.Dec. 10, 2021Unknown90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Edgar Valdez, një bos droge që drejton një kartel, punon me vëllezërit famëkeq Feliz. Për të provuar veten dhe për të fituar besueshmëri, ai kërkon të marrë një dërgesë prej 2 milionë dollarësh. Por diçka do të shkojë keq dhe, i tradhtuar nga njëri prej vëllezërve, Valdez do të kërkojë hakmarrje.

American Sicario (2021) me Titra Shqip
American Sicario (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Sicario
Vlerësimi IMDb 3.8 26 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota

Regjizori

RJ Collins
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Taken (2008) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Body Armour (2007) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Ninja III: The Domination (1984) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit