Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 215 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
American Refugee (2021) me Titra Shqip

American Refugee (2021) me Titra Shqip

Dec. 10, 2021USA95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori e një familjeje që kërkon strehim në bunkerin e një fqinji ndërsa ekonomia amerikane është në kolaps dhe kombi nën ligjin ushtarak. Atje ata zbulojnë se rreziku brenda është potencialisht më i madh se rreziku jashtë.

American Refugee (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Refugee
Vlerësimi IMDb 4.6 7 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5 vota

Regjizori

Ali LeRoi
Regjizori

Aktorët

Erika Alexander isHelen Taylor
Helen Taylor
Derek Luke isGreg Taylor
Greg Taylor
Peyton Jackson isKai Taylor
Kai Taylor
Zamani Wilder isZoe Taylor
Zoe Taylor
Dawson Towery isSkinny man
Skinny man
Shelby Faciane isStore Clerk
Store Clerk
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Catch the Fair One (2022) me Titra Shqip
Smile (2022) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Direct Contact (2009) me Titra Shqip
Blacklight (2022) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Tenet (2020)
Hunter Killer (2018) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Born to Fight (2004) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit