Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 931 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
American Psycho (2000) me Titra Shqip

American Psycho (2000) me Titra Shqip

Unë mendoj se maska ​​ime e mendjes do të më rrëshqasë.Apr. 13, 2000Canada102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Patrick Bateman i ka të gjitha numrat për t’u dukur perfekt; në fakt, ai përpiqet të përputhet me imazhin anonim të yuppie-it klasik të Wall Street. Ajo që me të vërtetë i intereson atij është të ketë rroba të stilistëve dhe makina të markave: epshi për gjak që e çon në masakrimin e egër dhe të paskrupullt të të gjithë atyre që bien në kontakt me të, lidhet pikërisht me dëshirën për posedim.

American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Psycho
Vlerësimi IMDb 7.6 534,657 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 7,233 vota

Regjizori

Mary Harron
Regjizori

Aktorët

Christian Bale isPatrick Bateman
Patrick Bateman
Willem Dafoe isDetective Donald Kimball
Detective Donald Kimball
Jared Leto isPaul Allen
Paul Allen
Josh Lucas isCraig McDermott
Craig McDermott
Samantha Mathis isCourtney Rawlinson
Courtney Rawlinson
Matt Ross isLuis Carruthers
Luis Carruthers
Bill Sage isDavid Van Patten
David Van Patten
Cara Seymour isChristie
Christie
Justin Theroux isTimothy Bryce
Timothy Bryce
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tick, Tick… Boom! (2021) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit