Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2viewsb.com
American Heist (2014) me Titra Shqip

American Heist (2014) me Titra Shqip

Vëllezër në krahë për jetën.Sep. 11, 2014Canada94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frankie dhe James janë dy vëllezër me një të kaluar të dyshimtë: ndërsa njëri përpiqet të kthehet në rrugën e normalitetit, tjetri sapo doli nga burgu. Kur ata të dy e gjejnë veten të përfshirë në një grabitje banke të udhëhequr nga banda e kriminelëve të rrezikshëm të Sugar, besnikëria e tyre vëllazërore vihet në provë dhe ata e gjejnë veten duke dëshmuar se sa shumë janë të gatshëm të bëjnë për familjen.

American Heist (2014) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Heist
Vlerësimi IMDb 5 16,854 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 292 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
The Protégé (2021) me Titra Shqip
Highlander: The Source (2007)
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990 me Titra Shqip
Archenemy 2020
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Eternals 2021 me Titra Shqip
Vanquish 2021
Dune (1984) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit