Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1070 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip

Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip

Jun. 15, 2018Unknown85 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një studente e pafajshme kolegji duhet të luftojë për jetën e saj brenda një burgu në xhungël me një gardiane të keqe që përdor eksperimente vudu dhe një makinë torture.

Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amazon Hot Box
Vlerësimi IMDb 4.2 1,370 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 7 vota

Regjizori

James Bickert
Regjizori

Aktorët

Ellie Church isInga Von Krupp / Angry Villager 3
Inga Von Krupp / Angry Villager 3
Jett Bryant isJett Bryant
Jett Bryant
Jordan Phipps isAgent Sixx
Agent Sixx
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Turks & Caicos (2014) me Titra Shqip
Hostile Territory (2022) me Titra Shqip
6 Years (2015) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
Kate (2021) me Titra Shqip
Dolphin Tale 2 (2014) me Titra Shqip
Paper Year (2018) me Titra Shqip
Broad Peak (2022) me Titra Shqip
Impregnation Nation (2020) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip