Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 565 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip

Along for the Ride (2022) me Titra Shqip

Nesër fillon SonteMay. 06, 2022USA106 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Verën para kolegjit Auden takohet me Eli-n misterioze, një shok pagjumësi. Ndërsa qyteti bregdetar i Colby fle, të dy nisin një kërkim nate për të ndihmuar Auden të përjetojë jetën argëtuese dhe të shkujdesur të adoleshencës që ajo kurrë nuk e dinte se donte.

Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Along for the Ride
Vlerësimi IMDb 6 2,805 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 102 vota

Regjizori

Sofia Alvarez
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
A Mouthful of Air (2021) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
In Good Hands (2022) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Call Boy (2018) me Titra Shqip
SPL: Kill Zone (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit