Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip

Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip

Aug. 24, 2021Unknown95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kujtim i vrapuar nga një çajnik nga një dashnore e vjetër kthehet shpejt në një aventurë zbulimi për Mary Beth Higgins dhe shoqen e saj të re të gjetur, Wanda, teksa dilnin në rrugë me kamionin RV/Soup të Wandës.

Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip
Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Along Came Wanda
Vlerësimi IMDb 4.9 367 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Ties (2020) me Titra Shqip
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
Sunrise in Heaven (2019) me Titra Shqip
Simchas and Sorrows (2022) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Eiffel (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit