Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 379 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Allegiant (2016) me Titra Shqip

Allegiant (2016) me Titra Shqip

Thyeni kufijtë e botës tuajMar. 09, 2016USA120 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Sistemi i vjetër qeveritar i Çikagos u shemb dhe Tris u zbuloi banorëve të qytetit se të gjithë janë pjesë e një eksperimenti. Megjithatë, me shpërbërjen e rendit shoqëror, konfliktet e vjetra nuk zhduken, veçanërisht midis Aleancave dhe të Përjashtuarve. E ftuar në një takim të Aleancave, Tris zbulon se ajo është pjesë e përfaqësimit që do të shkojë përtej gardhit …

Allegiant (2016) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Allegiant
Vlerësimi IMDb 5.7 115,653 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 5,549 vota

Regjizori

Aktorët

Shailene Woodley isBeatrice
Beatrice "Tris" Prior
Theo James isTobias
Tobias "Four" Eaton
Zoë Kravitz isChristina
Christina
Miles Teller isPeter Hayes
Peter Hayes
Naomi Watts isEvelyn Johnson-Eaton
Evelyn Johnson-Eaton
Ansel Elgort isCaleb Prior
Caleb Prior
Octavia Spencer isJohanna Reyes
Johanna Reyes
Keiynan Lonsdale isUriah Pedrad
Uriah Pedrad
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Interceptor (2022) me Titra Shqip
DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
Waar (2013)
Seobok (2021) me Titra Shqip
Iron Will (1994) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Occupation (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit