Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 788 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip

All the Old Knives (2022) me Titra Shqip

Sekretet vrasin.Apr. 08, 2022USA102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur CIA zbulon një nga agjentët e saj ka rrjedhur informacione që i kushtoi jetën më shumë se 100 njerëzve, operativi veteran Henry Pelham caktohet të çrrënjos spiunin me ish-dashnoren dhe kolegen e tij Celia Harrison.

All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal All the Old Knives
Vlerësimi IMDb 6.1 6,572 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 102 vota

Regjizori

Aktorët

Chris Pine isHenry Pelham
Henry Pelham
Thandiwe Newton isCelia Harrison
Celia Harrison
Jonathan Pryce isBill Compton
Bill Compton
Laurence Fishburne isVick Wallinger
Vick Wallinger
Corey Johnson isKarl Stein
Karl Stein
Jonjo O'Neill isErnst Pul
Ernst Pul
Ahd isLeila Maloof
Leila Maloof
David Dawson isOwen Lassiter
Owen Lassiter
Nasser Memarzia isMohammed Dudayev
Mohammed Dudayev
Orli Shuka isIlyas Shishani
Ilyas Shishani
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
Insurgent (2015) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Swordfish (2001) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
The Calm Beyond (2020) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit