Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip

All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip

Sep. 10, 2021Canada103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e dy motrave Menonite që kanë lënë pas edukimin e tyre të rreptë fetar. Ndërsa një vëlla e motra lufton në dashuri dhe jetë, tjetri është një pianist koncertesh me famë botërore.

All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal All My Puny Sorrows
Vlerësimi IMDb 7.2 92 vota
Vlerësimi TMDb 6 3 vota

Regjizori

Aktorët

Alison Pill isYolandi Von Riesen
Yolandi Von Riesen
Sarah Gadon isElfrieda Von Riesen
Elfrieda Von Riesen
Amybeth McNulty isNora Von Riesen
Nora Von Riesen
Mare Winningham isLottie Von Riesen
Lottie Von Riesen
Donal Logue isJake Von Riesen
Jake Von Riesen
Mimi Kuzyk isTina Von Riesen
Tina Von Riesen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Honey 4: Rise Up and Dance (2018) me Titra Shqip
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit