Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 240 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip

All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip

Dec. 28, 2020Poland95 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh në një festë të Vitit të Ri kalojnë nëpër një vorbull ngjarjesh që ekspozojnë sekretet, thyejnë zemrat – dhe çojnë në një përfundim tronditës.

All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Vlerësimi IMDb 5.8 5,578 vota
Vlerësimi TMDb 6 225 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
A Thousand Little Cuts (2022) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Basic Instinct 2 (2006) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Happily 2021
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
First Love (2022) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Barbarian (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit