Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 352 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip

Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip

Vendi i fundit në tokë që duam të jemi është në mesDec. 25, 2007USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një anije Predator përplaset pranë një qyteti të vogël në Kolorado. Alienët në bord ikin dhe vrasin të gjithë, përveç njërit prej Predatorëve. Do të jetë në dorën e tij për të mposhtur krijesat e huaja dhe gjithashtu përbindëshin e tmerrshëm të lindur nga kryqëzimi midis një Predatori dhe një Alieni. Qeniet njerëzore mund të qëndrojnë vetëm dhe të shikojnë.

Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aliens vs Predator: Requiem
Vlerësimi IMDb 4.6 120,671 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 2,071 vota

Regjizori

Colin Strause
Regjizori

Aktorët

Steven Pasquale isDallas Howard
Dallas Howard
Reiko Aylesworth isKelly O'Brien
Kelly O'Brien
John Ortiz isSheriff Eddie Morales
Sheriff Eddie Morales
Ariel Gade isMolly O'Brien
Molly O'Brien
Robert Joy isCol. Stevens
Col. Stevens
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Ultra (2015) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Monstrum (2018) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Letters from Iwo Jima (2006) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Dig Two Graves (2014) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit