Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 103 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip

Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip

Është koha për pak çmenduri.May. 25, 2016United States113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alice Kingsleigh (Mia Wasikowska) ka kaluar vitet e fundit duke ndjekur gjurmët e babait të saj dhe duke lundruar në detin e hapur. Pas kthimit të saj në Londër, ajo e gjen veten duke kaluar një pasqyrë magjike që e çon përsëri në nëntokën ku takon përsëri miqtë e saj Lepuri i Bardhë, Vemjen, Të Magjepsurin dhe Kapelexhiun e çmendur (Johnny Depp), i cili duket se nuk është më në vetvete. Kapelexhiu ka humbur Moltezzën e tij, kështu që Mirana (Anne Hathaway) dërgon Alisën në kërkim të Kronosferës, një objekt metalik sferik i mbajtur në dhomën e Orës së Madhe që rregullon kalimin e kohës. Duke udhëtuar prapa në kohë, takon miqtë – dhe armiqtë – në periudha të ndryshme të jetës së tyre dhe fillon një garë të rrezikshme për të shpëtuar Kapelexhiun para se të jetë tepër vonë.

Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alice Through the Looking Glass
Vlerësimi IMDb 6.2 97,632 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 5,181 vota

Regjizori

James Bobin
Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isAlice Kingsleigh
Alice Kingsleigh
Johnny Depp isMad Hatter
Mad Hatter
Anne Hathaway isWhite Queen
White Queen
Alan Rickman isBlue Caterpillar (voice)
Blue Caterpillar (voice)
Michael Sheen isWhite Rabbit (voice)
White Rabbit (voice)
Andrew Scott isAddison Bennett
Addison Bennett
Rhys Ifans isZanik Hightopp
Zanik Hightopp
Timothy Spall isBayard (voice)
Bayard (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death Toll (2008) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
A Boy Called Christmas (2021) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip