Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 189 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Alice (2022) me Titra Shqip

Alice (2022) me Titra Shqip

Hakmarrja është shumë e vonuar.Mar. 18, 2022USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alice i kalon ditët e skllavëruar në një plantacion rural të Xheorxhas, e cila kërkon liri. Pas një përplasjeje të dhunshme me pronarin e plantacionit Paul, Alice ikën nëpër pyjet fqinje dhe pengohet në pamjen e panjohur të një autostrade, duke zbuluar së shpejti se viti është në të vërtetë 1973.

Alice (2022) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alice
Vlerësimi IMDb 4.4 719 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 9 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Where’s Rose (2021) me Titra Shqip
The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
Before I Go to Sleep (2014) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
Jai Bhim (2021) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit