Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip

Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip

Një ditë mund të ndryshojë gjithçka.Oct. 08, 2014USA81 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dita e Aleksandrit fillon me çamçakëzin e ngulur në flokë, e ndjekur nga më shumë fatkeqësi. Megjithëse ai gjen pak simpati nga familja e tij dhe fillon të pyesë veten nëse gjërat e këqija i ndodhin vetëm atij, nëna, babi, vëllai dhe motra e tij të gjithë e gjejnë veten duke jetuar ditën e tyre të tmerrshme, të tmerrshme, jo të mirë, shumë të keqe.

Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
Vlerësimi IMDb 6.2 44,307 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,161 vota

Regjizori

Miguel Arteta
Regjizori

Aktorët

Kerris Dorsey isEmily Cooper
Emily Cooper
Jennifer Garner isKelly Cooper
Kelly Cooper
Dylan Minnette isAnthony Cooper
Anthony Cooper
Ed Oxenbould isAlexander Cooper
Alexander Cooper
Steve Carell isBen Cooper
Ben Cooper
Sidney Fullmer isBecky Gibson
Becky Gibson
Elise Vargas isBaby Trevor
Baby Trevor
Zoey Vargas isBaby Trevor
Baby Trevor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hillbilly Elegy 2020
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip
29th Street 1991 me Titra Shqip
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit