Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Albträumer (2020) me Titra Shqip

Albträumer (2020) me Titra Shqip

Oct. 20, 2020Germany93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

17-vjeçarja Rebekka po ndihet e zbrazët dhe bosh pasi vëllai i saj Denis vdiq nga vetëvrasja dy vjet më parë. Miku i Denisit, Vincent është i vetmi që mund ta ndihmojë atë në këtë kohë të vështirë. Por Vincent është një i huaj, i pranuar nga askush, veçanërisht pasi ai u hodh nga ura me Denisin dhe mbijetoi.

Albträumer (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Albträumer
Vlerësimi IMDb 5.8 41 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Locked Down 2021
Hotel Rwanda 2004
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
The Host (2006) me Titra Shqip
The Eagle (2011) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Wolf (2021) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit