Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 119 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip

Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip

Sep. 12, 2020Canada90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një tregtar droge sfidon veten kur ndalon një grabitje të armatosur dhe kap një nga anëtarët e bandës, i cili është një djalë 15 vjeçar.

Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Akilla's Escape
Vlerësimi IMDb 5.3 310 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Dot 2021 me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Purple Hearts (2022) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
Hannibal 2001