Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Air America (1990) me Titra Shqip

Air America (1990) me Titra Shqip

Të paktët. Krenarët. Të çmendur totalisht.Aug. 10, 1990USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Air America ishte linja ajrore private e CIA-s që operonte në Laos gjatë Luftës së Vietnamit, duke drejtuar çdo gjë, nga ushtarët deri te ushqimet për fshatarët lokalë. Pasi humbet patentën e tij të pilotit, Billy Covington rekrutohet në të dhe përfundon në mes të një grupi pilotësh të çmendur, të cilët drejtohen me armë nga miku i tij Gene Ryack dhe kontrabandë opiumi nga eprorët e tij.

Air America (1990) me Titra Shqip
Air America (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Air America
Vlerësimi IMDb 5.8 28,395 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 438 vota

Regjizori

Aktorët

Mel Gibson isGene Ryack
Gene Ryack
Robert Downey Jr. isBilly Covington
Billy Covington
Nancy Travis isCorinne Landreaux
Corinne Landreaux
Ken Jenkins isMajor Donald Lemond
Major Donald Lemond
Lane Smith isSenator Davenport
Senator Davenport
Art LaFleur isJack Neely
Jack Neely
David Bowe isSaunders
Saunders
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lions for Lambs 2007
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
When I Consume You (2021) me Titra Shqip
Sunrise in Heaven (2019) me Titra Shqip
Eye of the Dolphin (2007) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Tethered (2022) me Titra Shqip
Jaded 1998
Internimi aka Internment (2018) Film Shqiptar
Hide and Seek (2014) me Titra Shqip
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip