Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Air (2015) me Titra Shqip

Air (2015) me Titra Shqip

Dy burra. Një detyrë: shpëtoni njerëzimin.Aug. 14, 2015Canada94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, ajri i frymëmarrjes nuk ekziston. Pothuajse i gjithë njerëzimi është zhdukur dhe ata që janë zgjedhur për të rivendosur shoqërinë banojnë në një gjendje të kontrolluar animacioni të pezulluar. Dy inxhinierë të ngarkuar me ruajtjen e shpresës së fundit për njerëzimin luftojnë për të ruajtur mendjen dhe jetën e tyre, ndërsa administrojnë detyrën jetike në fjalë.

Air (2015) me Titra Shqip
Air (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Air
Vlerësimi IMDb 5.1 12,184 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 375 vota

Regjizori

Aktorët

Djimon Hounsou isCartwright
Cartwright
Peter Benson isAnchorman
Anchorman
Michael Hogan isThe President
The President
Ryan Beil isMale Reporter
Male Reporter
David Nykl isSleeper
Sleeper
Steve Burgess isSports Commentator
Sports Commentator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
Deep Water (2022) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Son 2021
Active Shooter 2020
Adverse (2020) me Titra Shqip
Avarice (2022) me Titra Shqip
Last Shoot Out (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit