Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 555 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip

Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip

Feb. 10, 2021Peru84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trembëdhjetë vjeçarja Ainbo, e lindur në zemër të Amazonës, ëndërron të bëhet gjuetarja më e mirë në pyll. Me një shpirt të paepur, ajo përballet me të gjitha rreziqet që vijnë nga lufta kundër shpyllëzimit, goditja e tmerrshme që kërcënon tokën e saj. Për fat të mirë, në betejën e saj ajo do të jetë në gjendje të llogarisë në dy shpirtrat e saj të pandashëm udhëzues: një armadilo miqësore dhe një tapir qesharak.

Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ainbo: Spirit of the Amazon
Vlerësimi IMDb 5.9 131 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 72 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Samson (2018) me Titra Shqip
Father There Is Only One 2 (2020) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit