Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 281 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Agnes (2021) me Titra Shqip

Agnes (2021) me Titra Shqip

Përballuni me demonët tuaj.Dec. 10, 2021USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Brenda një manastiri piktoresk, motra e re Agnesa përjeton një shpërthim zemërimi dhe blasfemie që e detyron Kishën të ndërhyjë. Për të hetuar se cili është një rast i mundshëm i pushtimit nga demonët, eksperti At Donaghue dhe Benjamin, një prift i ri në rritje, mbërrijnë në vend.

Agnes (2021) me Titra Shqip
Agnes (2021) me Titra Shqip
Agnes (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Agnes
Vlerësimi IMDb 4.1 727 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 8 vota

Regjizori

Mickey Reece
Regjizori

Aktorët

Sean Gunn isPaul Satchimo
Paul Satchimo
Chris Browning isFather Black
Father Black
Rachel True isSister Ruth
Sister Ruth
Ben Hall isFather Donaghue
Father Donaghue
Lorri Bohnert isComedy Club Patron
Comedy Club Patron
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Dig (2021)
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Jawbone (2017)
The Game (1997) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
6 Years (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit