Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Pjesa 1vanfem.com
  • Pjesa 2vanfem.com
  • Pjesa 3vanfem.com
  • Pjesa 4vanfem.com
  • Pjesa 5vanfem.com
Agimet e stinës së madhe (1981) Film Shqiptar

Agimet e stinës së madhe (1981) Film Shqiptar

Nov. 24, 1981Albania300 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas Luftës së Dytë Botërore, Partia Komuniste e Shqipërisë duhet të rindërtojë vendin dhe të zbatojë reformën agrare.

Agimet e stinës së madhe (1981) Film Shqiptar
Titulli origjinal Agimet e stinës së madhe
Vlerësimi IMDb 6.1 12 vota

Regjizori

Albert Minga
Regjizori

Aktorët

Vangjush Furxhi isLatif Bora
Latif Bora
Pandi Raidhi isSharko Sheqi
Sharko Sheqi
Jani Riza isBunac Saliu
Bunac Saliu
Stavri Shkurti isZalo Kapllani
Zalo Kapllani
Agim Qirjaqi isAstriti-i deleguari i Komitetit Qendror
Astriti-i deleguari i Komitetit Qendror
Agim Qirjaqi isAstriti - i deleguari i Komitetit Qendror
Astriti - i deleguari i Komitetit Qendror
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cruel Intentions 1999
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Black Bear 2020
Art of Love (2021) me Titra Shqip
The Northman (2022) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit