Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 508 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Agent Game (2022) me Titra Shqip

Agent Game (2022) me Titra Shqip

Apr. 08, 2022Unknown90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Harris, një hetues i CIA-s në një faqe të zezë të Agjencisë, e gjen veten në shënjestër të një operacioni rikthimi pasi u dënua për një marrje në pyetje të gabuar tmerrësisht. Ndërsa ekipi i ngarkuar për të sjellë Harrisin fillon të vërë në dyshim urdhrat e tyre – dhe njëri-tjetrin – Olsen, një oficer i lartë i inteligjencës, dhe vartësi i tij, Visser, ngrenë aksionet. Tani, i takon Harrisit dhe disa aleatëve të sapogjetur që të zbulojnë të vërtetën dhe të ndryshojnë lojen.

Agent Game (2022) me Titra Shqip
Agent Game (2022) me Titra Shqip
Agent Game (2022) me Titra Shqip
Agent Game (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Agent Game
Vlerësimi IMDb 3.8 573 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 11 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Awake (2021) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Bang Bang! (2014) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
Thunderbolt (1995) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip
The Housemaid (2010) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit