Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 425 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Aftersun (2022) me Titra Shqip

Aftersun (2022) me Titra Shqip

Kujtesa digjet.Oct. 20, 2022USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sophie reflekton mbi gëzimin e përbashkët dhe melankolinë private të një pushimi që bëri me babanë e saj njëzet vjet më parë. Kujtimet reale dhe të imagjinuara mbushin boshllëqet midis pamjeve miniDV ndërsa ajo përpiqet të pajtojë babanë që njihte me burrin që nuk e kishte.

Aftersun (2022) me Titra Shqip
Aftersun (2022) me Titra Shqip
Aftersun (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aftersun
Vlerësimi IMDb 7.5 921 vota
Vlerësimi TMDb 8.75 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Problems (2022) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
The Red Thread (2016) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Bedways (2010) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Safety 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit