Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 130 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
After Yang (2022) me Titra Shqip

After Yang (2022) me Titra Shqip

E ardhmja nuk është dukur kurrë kaq njerëzore.Jan. 21, 2022USA96 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur shoqëruesi i dashur i vajzës së tij të vogël – një android i quajtur Yang – keqfunksionon, Jake kërkon një mënyrë për ta riparuar atë. Gjatë procesit, Jake zbulon jetën që ka kaluar para tij, duke u rilidhur me gruan dhe vajzën e tij në një distancë që ai nuk e dinte se ishte aty.

After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal After Yang
Vlerësimi IMDb 7.5 498 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 22 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bandidos (1967) me Titra Shqip
Entrapment 1999
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
The Ultimate Gift (2007) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip