Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3218 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
After We Collided (2020) me Titra Shqip

After We Collided (2020) me Titra Shqip

A mundet dashuria të kapërcejë të kaluarën?Sep. 02, 2020United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas ndarjes së tyre, Hardin (Hero Fiennes Tiffin) dhe Tessa (Josephine Langford) përpiqen të ndjekin rrugën e tyre. Ndërsa Hardin kthehet për të humbur në zakone të këqija, Tessa, falë besimit të saj, fillon të marrë pjesë në praktikën e ëndrrave të saj në shtëpinë botuese Vance ku tërheq vëmendjen e kolegut të saj Trevor (Dylan Sprouse), djali perfekt për të filluar një marrëdhënie. Trevor është inteligjent, i zgjuar, tërheqës por mbi të gjitha ai është i besueshëm. Përkundër këtij takimi të ri, Tessa nuk mund ta heq Hardin nga mendja e saj. Mbi të gjitha, ai është dashuria e jetës së saj dhe, përtej keqkuptimeve dhe vështirësive të tyre, ajo nuk mund të mohojë atë që ndjen. Ajo do të donte të ishte në gjendje të ndiqte rrugën e saj, por nuk është kaq e thjeshtë. Përmes uljeve dhe ngritjeve të marrëdhënies së tyre, Tessa dhe Hardin do të përpiqen të jenë përsëri së bashku edhe pse i gjithë universi duket se po komploton për t’i mbajtur ata larg.

After We Collided (2020) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal After We Collided
Vlerësimi IMDb 5.2 22,405 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 3,928 vota

Regjizori

Roger Kumble
Regjizori

Aktorët

Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Dylan Sprouse isTrevor Matthews
Trevor Matthews
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Charlie Weber isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Impregnation Nation (2020) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
Tick, Tick… Boom! (2021) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip