Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 285 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
After the Pandemic (2022) me Titra Shqip

After the Pandemic (2022) me Titra Shqip

Gjuaj ose do të gjuhesh.Mar. 01, 2022USA84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndodh në një botë post-apokaliptike ku një pandemi globale ajrore ka zhdukur 90% të popullsisë së Tokës dhe vetëm të rinjtë dhe të imunizuarit kanë duruar si pastrues. Për Ellie dhe Quinn, sfidat e përditshme për të qëndruar gjallë komplikohen kur ata bëhen të gjuajtur nga stalkerët e pamëshirshëm.

After the Pandemic (2022) me Titra Shqip
After the Pandemic (2022) me Titra Shqip
After the Pandemic (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal After the Pandemic
Vlerësimi IMDb 3.7 502 vota
Vlerësimi TMDb 3.2 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trigger Point 2021
Send It! (2021) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip
Clash of the Titans 2010 me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Thor (2011) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip