Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3304 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3dood.la
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip

After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip

ÇFARË VJEN MË MBRAPA?Mar. 28, 2017United States90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndalimi i aktrimit në filma porno dhe fillimi i një ekzistence normale përsëri është ëndrra e shumë aktorëve dhe aktoreve në industri. Nëse për disa prej tyre është e lehtë dhe e kaluara e tyre respektohet, për të tjerët ajo përfaqëson fillimin e luftimeve të gjata personale si me paragjykimet e shoqërisë përreth dhe me veten e tyre, siç dëshmohet nga dëshmitë e mbledhura nga Bryce Wagoner.

After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal After Porn Ends 2
Vlerësimi IMDb 5.5 2,473 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 165 vota

Regjizori

Bryce Wagoner
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Black Angel (2002) me Titra Shqip
Desire (2017) me Titra Shqip
Slaughter Hotel (1971) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Cam Girls (2021) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip
Kingdoms (2018) me Titra Shqip
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Amar (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit