Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblanh.com
  • Server 2sltube.org
  • Server 3itofferte.xyz
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip

After Ever Happy (2022) me Titra Shqip

Aug. 24, 2022USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.8 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Teksa shfaqet një e vërtetë tronditëse për familjet e një çifti, dy të dashuruarit zbulojnë se nuk janë aq të ndryshëm nga njëri-tjetri. Tessa nuk është më vajza e ëmbël, e thjeshtë dhe e mirë që ishte kur takoi Hardin-in – më shumë se ai djali mizor dhe me humor për të cilin ajo ra aq shumë.

After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal After Ever Happy
Vlerësimi IMDb 4.3 1,762 vota
Vlerësimi TMDb 6.271 70 vota

Regjizori

Aktorët

Chance Perdomo isLandon Gibson
Landon Gibson
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Mira Sorvino isCarol Young
Carol Young
Arielle Kebbel isKimberly
Kimberly "Kim" Vance
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Don Jon (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Bliss (2021)
LOL (2012) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Vertigo 1958 me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Most Eligible Bachelor (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit