Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Adverse (2020) me Titra Shqip

Adverse (2020) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për të mbrojtur ata që doni?Feb. 28, 2020USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ethan lufton për të përballuar jetesën kur zbulon se motra e tij Mia është deri në qafë në borxhe ndaj një tregtari të lig droge. Kur Mia zhduket, Ethan kupton se dora e shefit Kaden është pas saj dhe për t’u afruar me të ai pranon të punojë si shoferi i tij. Kështu do të nisë hakmarrja e tij e përgjakshme në pritje të përballjes përfundimtare me vetë Kaden.

Adverse (2020) me Titra Shqip
Adverse (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Adverse
Vlerësimi IMDb 5.2 15,701 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 9 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Widow (2021) me Titra Shqip
Lost Bullet 2 (2022) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Fireball (2009) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Terror on the Prairie (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit