Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip

Apr. 22, 2021France82 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në shtëpinë e gjyshes së tyre, Scott dhe shoqja e tij Emily ndeshen me Rufus, një krijesë me gëzof që i lutet të ndihmojnë në shpëtimin e mbretërisë së tij magjike në rrugën e saj të zhdukjes. Libri i drejtshkrimit i magjistarit Abbott përmban formulën e duhur, por vëllimi i çmuar është gjithashtu në synimet e Lilith, armikut kryesor të magjistarit që shtiret si shërbëtorja e gjyshes së Scott.

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
Vlerësimi IMDb 4.2 396 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Eye of the Dolphin (2007) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Wicked (2021) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey 2021
Christmas Cottage (2008) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Everest (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit