Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Advantageous (2015) me Titra Shqip

Advantageous (2015) me Titra Shqip

Jun. 23, 2015USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet të së ardhmes së afërt, ku lulëzimi i madh mbulon vështirësitë ekonomike, Gwen dhe vajza e saj, Jules, bëjnë gjithçka munden për të mbajtur gëzimin e tyre, pavarësisht paqëndrueshmërisë që shfaqet në botën e tyre.

Advantageous (2015) me Titra Shqip
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Advantageous
Vlerësimi IMDb 6.1 5,549 vota
Vlerësimi TMDb 5.996 131 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip
Leonora addio (2022) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Hannibal 2001
7th & Union (2021) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Give Them Wings (2021) me Titra Shqip
Master (2022) me Titra Shqip
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit