Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Admiral (2015) me Titra Shqip

Admiral (2015) me Titra Shqip

Luftërat bëhen nga shumë njerëz. Historia është bërë nga pak...Jan. 29, 2015BE128 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur republika e re e Holandës sulmohet nga Anglia, Franca dhe Gjermania dhe përballet me luftën e saj civile jo më pak, vetëm një njeri, Michael de Ruyter, mund të udhëheqë armën më të fortë të qarkut, flotën holandeze.

Admiral (2015) me Titra Shqip
Admiral (2015) me Titra Shqip
Admiral (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Michiel de Ruyter
Vlerësimi IMDb 7 9,829 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 141 vota

Regjizori

Roel Reiné
Regjizori

Aktorët

Frank Lammers isMichiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
Sanne Langelaar isAnna de Ruyter
Anna de Ruyter
Rutger Hauer isMaarten Tromp
Maarten Tromp
Charles Dance isKing Charles II
King Charles II
Derek de Lint isJohan Kievit
Johan Kievit
Barry Atsma isJohan de Witt
Johan de Witt
Daniel Brocklebank isLord Chancellor
Lord Chancellor
Tygo Gernandt isJozef van Ghent
Jozef van Ghent
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
The Order (2001) me Titra Shqip
The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Operation Mekong (2016) me Titra Shqip
A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip