Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1731 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Addicted (2014) me Titra Shqip

Addicted (2014) me Titra Shqip

Çdo grua ka nevojë për një arratisjeOct. 10, 2014USA105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zoe Reynard, një sipërmarrëse e suksesshme, duket se ka arritur gjithçka në jetë: një bashkëshort ëndërrimtar që e do, dy fëmijë të mrekullueshëm dhe një karrierë të lulëzuar. Ndërsa gjithçka duket perfekte, Zoe tërhiqet nga tundimet të cilave ajo nuk mund t’i shpëtojë ose t’u rezistojë. Duke udhëhequr një ekzistencë të fshehtë paralele, Zoe e gjen veten duke rrezikuar atë që ka kur niset në një rrugë të rrezikshme nga e cila mund të mos kthehet më.

Addicted (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Addicted
Vlerësimi IMDb 5.1 10,463 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 275 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip
The Way We Are 2020 me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
Insurgent (2015) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
Operation Mincemeat (2022) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
The Pursuit of Happyness (2006) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit