Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 509 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip

Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip

Një pushim për të cilin duhet të vdesësh.Oct. 14, 2022Unknown96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njeriu i Aksidentit është rikthyer, dhe këtë herë ai duhet të kryejë vrasësit më të mirë në botë për të mbrojtur djalin mosmirënjohës të një bosi mafioz, për të shpëtuar jetën e shokut të tij të vetëm dhe për të rindezur marrëdhënien e tij me figurën e tij maniake të babait.

Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Accident Man: Hitman's Holiday
Vlerësimi IMDb 5.9 1,005 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 16 vota

Regjizori

Harry Kirby
Regjizori

Aktorët

Scott Adkins isMike Fallon
Mike Fallon
Perry Benson isFinicky Fred
Finicky Fred
Sarah Chang isWong Siu-ling
Wong Siu-ling
Beau Fowler isPoco The Killer Clown
Poco The Killer Clown
George Fouracres isDante Zuuzer
Dante Zuuzer
Zara Phythian isFreya du Preez
Freya du Preez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Blade II (2002) me Titra Shqip
Resident Evil: The Final Chapter (2016) me Titra Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit