Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Absentia (2011) me Titra Shqip

Absentia (2011) me Titra Shqip

Ka fate më të këqija se vdekja.Mar. 03, 2011USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Danieli, bashkëshorti i Trishës, është zhdukur prej shtatë vitesh dhe ajo jeton me motrën e saj më të vogël Callie dhe po përpiqet të vazhdojë përsëri jetën e saj. Por kur Callie zbulon një tunel të çuditshëm pranë shtëpisë së saj dhe fillon ta lidhë atë me mungesën e kunatit të saj dhe zhdukjet e tjera misterioze, bëhet mjaft e qartë se vdekja e supozuar e Danielit është gjithçka tjetër veçse e natyrshme.

Absentia (2011) me Titra Shqip
Absentia (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Absentia
Vlerësimi IMDb 5.8 18,063 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 255 vota

Regjizori

Mike Flanagan
Regjizori

Aktorët

Dave Levine isDet. Mallory
Det. Mallory
Justin Gordon isDet. Lonergan
Det. Lonergan
Doug Jones isWalter Lambert
Walter Lambert
Erin Cipolletti isUniformed Officer
Uniformed Officer
Damon Pfaff isUniformed Officer
Uniformed Officer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blacklight (2022) me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Underworld: Blood Wars (2016) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit