Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 511 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
About Fate (2022) me Titra Shqip

About Fate (2022) me Titra Shqip

Dashuria shfaqet aty ku nuk e prisni.Sep. 08, 2022Unknown100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur të dy propozimet e tyre për fejesë janë një bust, romantikët e pashpresë Margot dhe Griffin e gjejnë veten së bashku në natën e Vitit të Ri pas një periudhe ngjarjesh fatale. Të dy duke besuar në dashurinë e vërtetë, ata nisën një udhëtim magjik dhe komik së bashku, vetëm për të kuptuar shpejt se dashuria që ata kanë kërkuar gjatë gjithë kohës mund të jetë pikërisht para tyre.

About Fate (2022) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal About Fate
Vlerësimi IMDb 5.4 12 vota
Vlerësimi TMDb 7.35 10 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Flashback (2022) me Titra Shqip
The Fault in Our Stars (2014) me Titra Shqip
#Lucky Number (2015)
Friendzone (2021) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
Cyrano (2021) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Map of Tiny Perfect Things 2021
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip