Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
ABCs of Death 2 (2014) me Titra Shqip

ABCs of Death 2 (2014) me Titra Shqip

Disa njerëz nuk mësojnë kurrëOct. 02, 2014Brazil125 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke marrë gjithçka që ishte e mrekullueshme që nga pjesa e parë, filmi synon të jetë një antologji më e egër, më e dobët, me ritme më të shpejta dhe akoma më argëtuese këtë herë, me një grup të ri kineastësh të vlerësuar dhe vizionarë nga e gjithë bota.

ABCs of Death 2 (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal ABCs of Death 2
Vlerësimi IMDb 5.4 8,739 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 242 vota

Regjizori

Aktorët

Eric Jacobus isAssassin (Segment
Assassin (Segment "Amateur")
Julian Barratt isPeter Toland (Segment
Peter Toland (Segment "Badger")
Ian Virgo isFletcher (Segment
Fletcher (Segment "Capital Punishment")
Miguel Ángel Muñoz is(Segment
(Segment "Equilibrium")
Dana Meinrath isSoldier (Segment
Soldier (Segment "Falling")
Nicholas Amer isGrandad (Segment
Grandad (Segment "Grandad")
Richard Hardisty isGrandson (Segment
Grandson (Segment "Grandad")
Sherry Lara isMama (Segment
Mama (Segment "Invincible")
Francisco Barreiro is(Segment
(Segment "Jesus")
Julija Steponaitytė isThe Girl (Segment
The Girl (Segment "Knell")
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Oculus (2014) me Titra Shqip
Unhuman (2022) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
Species III 2004
Moloch (2022) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit